בית
בחר/י קטגוריה
בחר/י עיר
בחר/י גיל

ספורט טיפולי – דרך המים – רמת גן

ספורט טיפולי – דרך המים – רמת גן

מה זה הידרותרפיה ?

הידרותרפיה היא שיטת טיפול, המשתמשת ביכולת הציפה במים ובחמימותם, לחיזוק כל מערכות הגוף ברמה החושית והתנועתית. פעילות גופנית במים תורמת לבריאותנו, והדבר משמעותי כאשר הפעילות הינה מקצועית, ומכוונת לטיפול בבעיות ומוגבלויות ובשיקום תפקודים שנפגעו. הידרותרפיה מתאפשרת בזכות התכונות הייחודיות של המים ובראשן חוסר כוח כבידה, מאפשרות לבצע בקלות יחסית פעילות גופנית על כל תועלותיה: חיזוק שרירים ורקמות רכות, שיפור מערכת הנשימה, ותפקודי מערכות פנימיות כגון לב וכליות ועוד. כל זאת, תוך הימנעות מתופעות נלוות הקיימות בפעילות מוגברת ביבשה, כגון שחיקת שרירים ורקמת חיבור. טיפולי הידרותרפיה משפרים את התפקוד היומיומי‚ מפיגים מתחים‚ מקלים על כאבי גב ומרחיבים את טווחי התנועה.

למי מיועדת הידרותרפיה?

הידרותרפיה וטיפולי מים מתאימים לכל אדם בכל גיל, לטיפול במנעד רחב של בעיות. נסיונה העשיר של סטלה פורמנוב מאפשר לה לטפל בתינוקות, ילדים ומבוגרים כאחד, בהתאם לצורך האישי של המטופל. הידרותרפיה מומלצת לסובלים מכאבים כרוניים, לבעלי מוגבלויות תנועה מסיבות שונות, לסובלים ממתחים וחרדות ואף נמצאה מועילה בהקלה על הפרעות קשב וריכוז.

קיימים טיפולי הידרותרפיה המטפלים גם במקרים קשים יותר של פרקינסון, שיתוק מוחין cva ועוד.. הטיפולים אישיים ונעשים באוירה אינטימית ורגועה.

ב"דרך המים" ניתן לקבל טיפולי הידרותרפיה ברמ גן (טיפול במים) ע"י צוות מומחים בראשות סטלה פורמנוב, הידרותרפיסטית מוסמכת ובעלת ניסיון עשיר בתחום של הידרותרפיה. טיפולי הידרותרפיה מתקיימים בבריכה מחוממת, המצוידת במערכת טיהור ממוחשבת, ובחלל מחומם בהתאם לעונה. כל טיפול הינו אישי ומותאם פרטנית למטופל על-פי צרכיו.

צור קשר עם ספורט טיפולי – דרך המים – רמת גן

    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support